Güncel Sağlık Yurt Haber İlçelerimiz Beldelerimiz Köyler Ekonomi Spor Politika Yaşam Mahalleler Faliyetler Afşin Basın Tanıyalım
Ana Sayfa > SEÇİM-2014 > Adaylığını Özbek Pilavı Dağıtarak İlan Etti!
Adaylığını Özbek Pilavı Dağıtarak İlan Etti!
>>>Haber ve Fotoğraflar:Halil DEMİR-Nihat ÖZER/AFŞİN HABER MERKEZİ ...
22-07-2013 12:30
SEÇİM-2014
0 Yorum
Haberi Yazdır

Afşin Belediye Başkan aday adaylığı açıklamaları devam ediyor.

İlçemizde Doktor olarak görev yapan Soner Canpolat Afşin Belediye Başkan Aday Adaylığını Eshab-ı Kehf Külliyesinde düzenlediği Özbek Pilavı ikramlı İftar yemeği ile açıkladı.

İftar yemeğine MHP İlçe Başkanı Mehmet Taşkale,MHP Eski İlçe Başkanları,Ülküm İşçiler Derneği Afşin Şube Başkanı Keramettin Erdoğan,MHP Kadın Kolları Başkanı Rahime Yeşilkaynak,Ülkü Ocakları Başkanı Ali Karslı ve çok sayıda partili katıldı.

İftar yemeği öncesinde bir konuşma yapan MHP Afşin İlçe Başkanı Mehmet Taşkale, "Milliyetçi Hareket Partisi olarak ilçemizde adayımızı henüz belirlemedik.Aday adaylarının kendilerini açıklamalarını ve yapılan değerlendirme sonucunu beklemekteyiz.Afşin'de sürekli olarak sahadayız.Afşin'lilerden belirleyeceğimiz adaya sahip çıkmalarını bekliyor tüm hemşehrilerimizin mübarek Ramazan ayını kutluyorum"dedi.

Daha sonra söz alan MHP Afşin Kadın Kolları Başkanı Rahime Yeşilkaynak, "Afşin'de Ramazan ayı boyunca faaliyetlerimize ara vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Her hafta sonu Cumartesi günü saat 13:00 de Kadın Kollarımızla toplantılar yapıyoruz.Kadınlarımızın her zaman siyasette daha aktif olmalarını arzu ediyoruz.İftar ve ev ziyaretlerimiz devam ediyor ve Ramazan ayını halkımızla iç içe geçiriyoruz."dedi.

Daha sonra konuşma yapan Dr. Soner Canpolat, Davete icabet eden tüm partilileri selamlayarak teşekkürlerini bildirdi.Canpolat, "Afşin halkı MHP Belediyeciliğini ve yerel yönetimini özlemektedir.Afşin'in sosyal ve ekonomik anlamda büyümesi gerekmektedir.Afşinliler bana ve ekibime güven verirse Afşin'e yapılan hizmetleri iki katına çıkaracağım."dedi.

Afşin Belediye Başkan Aday adaylığını da burada açıklayan Dr. Soner Canpolat tüm partililerden ve Afşin halkından destek istedi.

Daha sonra Özbek pilavı ile İftar yapıldı.

Etiketler :
Adaylığını Özbek Pilavı Dağıtarak İlan Etti! -
22-07-2013 12:30
SEÇİM-2014
0 Yorum
Haberi Yazdır
YORUM YAZ
SICAK GÜNDEM
AFŞİN HAVA DURUMU *
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz. 2011
© AFŞİN HABER MERKEZİ

SİTEMİZ AFŞİN'İN TEK RESMİ İNTERNET HABER SİTESİ OLUP,MERKEZ YAYIN GRUBU İŞTİRAKİDİR
 
Kodlama : Networkbil.net